THE WORLD OF ANNONA

 

  ÜRÜNLER

  SABUNLAR

ANNONA doğal sabunları, saf sızma zeytinyağından; soğuk işlem ve tamamen el emeği ile doğal ısı koşullarında 8 hafta süresince dinlendirilerek üretilir. Üretim esnasında oluşan gliserin ve özel bitki yağları cildi besler, doğal dengesini korur ve canlılık katar. Hayvansal ve kimyasal hiçbir katkı maddesi içermediğinden her tür cilt ve saç yapısında doğanın bize verdiği güvenle kullanılır.

Devamı

  BANYO TEKSTİL ÜRÜNLERİ

ANNONA havlu ve peştamalleri artık kullanılmayan, özenle koruyup sakladığımız eski tezgahlarda sınırlı sayıda üretilir. %100 ham pamuk olduklarından emicilik oranları fazladır ve yıkandıkça artar. Hafif olmaları, yıkamada az su ve deterjan gerektirmeleri sebebiyle; seyahatlerde, sauna, spa ve hamamlarda, tüm deniz araçlarında, otellerde, havuzda ve denizde, mutfakta ve aksesuar olarak yaratıcılığınızın sınırları içinde her yerde kullanılabilirler.

Devamı

  AKSESUARLAR

ANNONA hamam aksesuarları, geçmişten günümüze hatıra olan kildan ve hamam taslarını banyonuzda ve çeşitli mekanlarda çok amaçlı aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

Devamı


 
 

Copyright ©2004 www.annona.com.tr